GO Güvenli Ödeme

Online alışveriş sektörünün yaşadığı hızlı büyüme, güvenlik ihtiyaçlarını da artırmaktadır. GO Güvenli Ödeme; TROY kart internet ve mobil alışverişlerinizde doğrulama yapılarak güvenli işlem gerçekleştirilmesi amacıyla tasarlanmıştır.
GO Güvenli Öde’yi nerelerde kullanabilirim?

GO Güvenli Öde internet ve mobil uygulama üzerinden yapılan alışverişlerinizde kullanılabilmektedir.

Cep telefonuma doğrulama kodu gelmez ise ne yapmalıyım ?

İşlem esnasında cep telefonunuza SMS ile tek kullanımlık doğrulama kodunun gelmediği durumlarda “Yeniden Gönder” butonuna basarak tekrar kod talep edebilirsiniz. Yine sorun yaşamanız durumunda ise kartınızı veren Banka veya Elektronik Para kuruluşu ile iletişime geçerek sorununuzu bildirip gerekli kontrollerin sağlanmasını talep edebilirsiniz.

TROY kartım ile internet üzerinden alışveriş yapabilmem için herhangi bir kayıt yapmak gerekir mi?

Bankaların ve Elektronik Para Kuruluşlarının farklı uygulamaları bulunabilemektedir. Bu nedenle TROY kartınızı aldığınız Banka ya da Elektronik Para Kuruluşu ile teyid etmenizi öneriyoruz.

GO Güvenli Öde beni nasıl korur ?

Tek kullanımlık şifre sadece TROY kartınızı aldığınız Banka ya da Elektronik Para Kuruluşu sisteminde kayıtlı cep telefonuna iletilmektedir. Dolayısıyla işlemi sadece siz yapabilirsiniz.

Banka ve Elektronik Para Kuruluşu sisteminde kayıtlı bir cep telefonum yok ise bu hizmetten faydalanamaz mıyım ?

Banka ve Elektronik Para Kuruluşu sisteminde kayıtlı bir cep telefonunuz olmaması durumunda size ilgili kuruluş ile iletişime geçerek yapmanız gerekenler konusunda yönlendirme almanızı öneriyoruz.

GO Güvenli Öde’yi kullanmak için herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Hayır. GO Güvenli Öde ücretsiz olarak sunulmaktadır.